| User005 a întrebat:

Am o problema. Merg pentru prima data la piscina si nu stiu cum ar trebui sa ma imbrac. Ma gandeam la o rochita. Dar costumul de baie e ok sa-l iau pe dedesubt, sau sa ma schimb acolo? Multumesc!

3 răspunsuri:
| maychanges a răspuns:

Iati o rochie mai scurta si costumul pe dedesubt si nu vor fi probleme sa te schimbi.

| Alina97Alìì a răspuns:

Iti vine mai usor sa il pui pe dedesubt iar acolo doar sa iti dai rochia jos si aici la mine iti trebuie sa-ti pui chestie dinaia in cap ca sa nu iti cada parul, nu stiu cum se zice in romana happy

| mihasiandra a răspuns:

Pune-l pe dedesubt