| anna7_4794 a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta. Am Microsoft Office Word 2003 si de ceva vreme imi pune liniuta de unde incepe sa scrie la mijlocul paginii. Am incercat sa o ridic in sus sa scrie de la inceput ca doar asa este normal, dar nu functioneaza. Aveti vreo idee despre cum se poate rezolva? Funda, daca merge.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu banuiesc cam de ce. Vezi ca pe partea stanga a paginii este o rigla. Apuca cu mouseul de partea gri a riglei si ridic-o tinand mouse-ul apasat. Vei vedea cum tot textul ti se va ridica si vei putea scrie de la inceputul paginii. Succes