| Pisimiau a întrebat:

Bună, am o problemă și sper să mă ajutați.
Pe Whatsapp am primit un mesaj de la o persoană necunoscută (mi-a trimis o imagine cu 2018)
Și nu are poza de profil și acolo scrie un nume dar eu coniac doar o persoană cu acel nume, și nu vreau sa distribui cuiva și să întreb dacă cunoaște numărul de telefon pentru că cine știe, poate îl va da mai departe altei persoane.Eu nu vreau asta, vreau doar să știu al cui e acel numărul.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti cauta acel numar de telefon pe Facebook (ca si cum ar fi un nume) daca acel numar e folosit pentru o adesa de Facebook vei afla profilul persoanei respective apasand pe acel numar.
O alta varianta ar fi sa salvezi acel numar in telefon si cauti pe Instagram la "Descopera persoane" apoi dai pe contacte, si din nou, daca numarul respectiv are asociat un cont de Instagram vei gasi contul acolo, exact ca si in cazul facebookului.

1 răspuns:
| Justmeale2345 a răspuns:

Daca o intrebi nu se intampla nimic. Stai linistita ca si mie mi s-a intamplat. Poate este o persoana al carui numar l-ai pierdut, pentru ca altfel nu are cum sa aiba numarul tau de telefon.