| Adi1987 a întrebat:

Nu prea stiu cum sa zic dar nu pot sa mai stiu cu adevarat daca o persoana chiar mi-a primit niste mesaje pe whatsapp sau nu ca nu stiu ce au facut astia cu whatsapp-ul ca l-au stricat cand trimit un mesaj apar doar doua linii gri, deci cand apar liniile astea doua gri inseamna ca mesajul s-a trimis dar nu l-a vazut inca nu? Si cand liniile alea doua devin albastre inseamna ca a vazut mesajul dar de la o perioada de timp cand trimit oricarei persoane mesaj liniile alea doua tot gri raman chiar daca persoana a vazut mesajul si se mai intampla dar foarte rar sa trimit un mesaj si liniile alea sa devina albastre si intr-o zi am dat mesaj la o persoana si tot asa ramaneau liniile alea gri, dar cand apasam pe poza de profil imi aparea "Fotografie de profil eliminata" si disparea poza de profil si nu mai puteam sa ii trimit mesaj asta inseamna ca tot a vazut mesajul si m-a blocat pe whatsapp nu? Ca numai inteleg nimic, Pe Facebook i-am dat mesaj si acolo nu m-a blocat

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Suna ca si cum tu vorbesti cu o anumita persoana care te ignora sau te minte ca a vazut mesajul/mesajele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-adevăr, în ultima vreme WhatsApp a avut câteva modificări din cauza actualizărilor și de aceea îți poate apărea așa.
Pot fi și erori de la server.

| Adi1987 explică (pentru anonim_4396):

Dar persoana a primit mesajele nu?