| jhonsmyth a întrebat:

am patit ceva azi,am fost in parc de unul singur,am stat acolo circa juma de ora,intre timp mior venit in minte sa merg sa imi cumpar o inghetata de la Jamon,am intrat am luat doua de alea mari si frumoase,am esit afara si cand am ajuns langa usa,ca un prost am calcat pe o balta de apa,ca aia abia spalasera pe jos,si am cazut direct peste inghetata,mam facut ca porcu si lumea de acolo murea de ras pe seama mea,nici in masina nu puteam sa ma urc ca eram murdar pe pantaloni si pe tricou,m-am dus inspre pararea de masini si cand ajung acolo am vazut dintre oamenii acre radeau si care ink mai radeau cand se uitau la mien,eu fara rusine mi-am dat pantalonii jos si tricoul si am ramas in chilotei,mam urcat asa in masina,am plecat din parcare spre casa,cand sa ajung pe langa guardia civila, ce credeti ca am patit? Mor oprit ei pe fond ca nu am voie fara tricou in masina sa conduc, si mior dat amenda80de euro, acum intrebarea mea este ce as putea sa fac cand ma mai duc in magazinu-l ala sa nu isi aminteasca aia de acolo de la casierie, paznicii magazinului sa nu rada de mine de ceia ce am patit eu in magazin? plzzzzz dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| IzabellaVanessa a răspuns:

Ai putea sa gasesti un alt magazin de unde sa faci cumparaturi avand in vedere ca ai spus ca ai masina [parerea mea puppy dog eyes]

8 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

In primul rand vreau sa iti spun ca m-a amuzat foarte tare povestea ta iar ca sa nu te recunoasca cei de la magazin cand mai treci pe acolo i-ati si tu niste ochelari de soare, pune-ti o sapca in cap sau un hanorac ceva cu gluga...iti dai seama ca nu au cum sa uite prea repepede faza aia...incearca si tu sa te "deghizezi" ca sa zic asa.Multa bafta

| jhonsmyth explică (pentru 000MadMAX000):

Poi,nu sunt adeptu la okelari de soare, si aici acum abia reusesc sa port tricoul pe mine, dar mite un hanoracsadsad

| 21ndstillachild a răspuns:

Ce am mai ras((((((((

| IzabellaVanessa a răspuns:

Porti ochelari de soare.iti iei bluze cu gluga...dar posibil ca vor uita.nu te mai duci o perioada 1-2 saptamani si vor uita.mare chestia a cazut un om..stai chill happy Iti urez bafta happy

| jhonsmyth explică (pentru IzabellaVanessa):

Poi,nu sunt adeptu la okelari de soare, si aici acum abia reusesc sa port tricoul pe mine, dar mite un hanoracsad

| jhonsmyth explică (pentru IzabellaVanessa):

happy fundatongue

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru jhonsmyth):

Ai putea sa gasesti un alt magazin de unde sa faci cumparaturi avand in vedere ca ai spus ca ai masina [parerea mea puppy dog eyes]

| catalinmobil a răspuns:

Pai ai putea sa iti gasesti alt stil de imbracat poate asa nu te va mai recunoasta naa zic si eu! (Tiam fost de ajutor?)

Răspuns utilizator avertizat