| Păpușica_2939 a întrebat:

Am sa va intreb, de cite ori ati copiat, sau ati prezentat un referat de pe internet? De multe nu? Dar de cite ori ati copiat un eseu?
Se intimpla ca nu doar tu acel eseu, dar si jumate de clasa. Ce e de facut?
Ca doar vrem sa avem idei, dat copiem totul?
Astfel ne dezvoltam? Nu cred. Ce spuneti?

1 răspuns:
| andrei_6989 a răspuns:

La scoala trebuie sa faci tot posibilu sa copiezi pe mana exista pe www.instrumentedecopiat.com un cercel cu care poti sa auzi raspunsurile dar trebuie sa ii ziceti lui cineva sa-si puna si el cercel sa iti poata spuna raspunsurile daca luati un pachet de cercei primiti 2 cercei sa puteti copia