| emima a întrebat:

Buna am si eu 2 intrebari:
1.atunci cand iti iei postnatal dupa cat timp iti vin banii prima luna sau a doua?
2. daca am terminat liceul si nu am bacul luat am dreptul la somaj?

1 răspuns:
| Diana_2332 a răspuns:

DA ai dreptul la somaj atata timp cat nu ti-ai gasit de lucru...si ai terminat liceul.Te poti angaja si fara diploma de Bac.Ai nevoie de diploma de bac doar daca vrei sa te inscrii la o facultate dar te poti angaja si lua somaj si fara eatongue fundita?batting eyelashes