| Happy a întrebat:

Buna am si eu metin2 si nu stiu cum as putea sa-mi pun si eu magii (am auzit ca merge ). Cine ma poate ajuta? Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

De la nivelul 5 te duci in oras (vei avea o misiune) si iti alegi mental sau corporal, ce doresti. Daca vrei raspunsuri de la profesionisti (eu sunt doar amatoare :D) intra pe forum metin2ro : www.metin2.ro.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce a spus SOL e adevarat pentru sabi te sfatuiesc sa alegi magii corp pentru armele care se tin cu 2 maini alege mentalu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi la magicieni sati puna magii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sao sugi mai prodtilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt profesionist lv 99 pe privat trebuie sa te duci in oras la invatatori si sa-ti faci magiile care vrei si sale cresti competenta pana in p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un invatator de magii si iti alegi ce fel de tip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la gardieni la lvl 5 si dai pe un invatator care are o sageata sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa aflu la P pentru private

| sangerator a răspuns:

Sall joc de mult timp Metin la lv 5-6 iti da o misiune te duci in oras nu conteaza pe ce regat esti(rosu-galben-albastru) numai in map 1! sunt niste gardieni asezati unu langa altul 4 in stanga 4 in deapta si va aparea o sageata deasupra lor si de acolo iti alegi care vrei dupa care dai ce iti cere acolo. Apoi apesi tasta v si pulsezi puncte la care vrei tu(nu poti sa folosesti magiile care nu au pulsat cel putin 1 punct) la 20 de puncte faci 1M (maestru) la 10M faci 1G Atentie G le faci numai cu carti corespunzatoare magiei de la 1G faci P (Magie perfecta) si apoi nu le mai faci nimic si iti trebuie numai sa cresti atat, bafta la facut lv! Eu am 5 contrui a cate 4 caractere de lv 99 cu magii la P si iteme +9 happy pe deiferite Metinewinking

| Lesk a răspuns:

Ca sa faci magiile la P trebuie mai intai sa le faci la m dupa cu cartile(cam vreo 55 de carti)faci G1si dupa cu pietre ale spiritului faci P(o piatra a spiritului face de exp:iti trece de la G1 la G2, si tot asa pana ajungi la G10 la G10 urmatoarea piatra iti face P-ul dar poate esua

| catalin12345678 a răspuns:

Pai te duci in oras la lvl 5;;; vei primi o misiune in care iti da detalii destpre magiile pe corp si celel mentale... deas sfatuii sa alegi cele mentale >>>>>... dupa aceea pe amsura ce cresty nivelul plusezi magiile. baftaaaaaaaaaahappyhappy

| Claudiu_Brabete_1905 a răspuns:

Magiile se pun cu coduri