| Justmeandmysmile a întrebat:

Buna happy. AM si eu nevoie de niste urari de la multi ani pentru cea mai buna prietena a mea. Dar pe net am gasit doar chestii foarte siropoase, vreau niste urari mai comice. Multumes! Ofer fundita

11 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| KIDDA a răspuns:

Pfuu...happy Iti doresc ca de ziua ta, soarele pe loc sa stea, sa-ti aduca de la mine fericire si iubire, la multi ani cu fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca. La multi ani! :*
SAU...
Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ma uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite. LA MULTI ANI!
Sper sa te ajute...happy Bye...:*

| tpucelmaibunsitedeintrebarisiraspunsuri a răspuns:

- Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

| Nastase_Magdalena_1979 a răspuns:

Fa-i o felicitare

| xBebee a răspuns:

Heii.

**La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

**O zi de nastere este prima din cele 365 de zile ale unei calatorii de un an, in jurul soarelui. Calatorie fericita!

**Şi totuşi La mulţi ani, deşii nu meriţi. Şi eu am fost acolo când aveai nevoie, şi eu sunt frumoasă şi eu sunt deşteptă.La mulţi ani miee

**La mulţi ani... deşii nu sunt prima care îţi spun asta eu tot îţi doresc fericire şi sănătate...

**La mulţi ani şi punct.

**Nu-mi plac chestiile siropoase... un simplu La mulţi ani e de ajuns.

**Şi dacă ţii se îndeplinesc toate dorinţele... la anul vei avea altele...

**Şi să vezi că nu te-am uitat îţi trimit un La mulţi ani şi îţi mai spun că nu am bani de cadou...

Vezi şi tu, cel mai bine e să le inventezi tu. Sau există la librărie felicitări cu desene, comice unele.I-ai una din acelea.
BAFTA... La multi anişori prieteni tale... scuze că nu am scris mai mult, dar nu mai am idei.

Fundă te log mumos...

| TheKitty a răspuns:

Ce i-am scris eu prietenei mele anul trecut: "La multi ani draga mea! Sper sa se implineasca dorinta aia a ta. Vreau sa stii ca orice s-ar intampla iti voi fi mereu alaturi si te voi ajuta. Sti ca se spune ca prietenii adevarati sunt aia pe care poti sa ii suni pe la 3 noaptea ca nu se supara, asa si cu mine poti conta pe asta. Tu mi-ai fost alaturi in cele mai grele clipe, acum e randul meu. Sper sa ai o zi de nastere fericita si sa ramai tot prietena mea nebuna cu care oricat m-as certa nu ramanem neimpacate. P.S.: Scz pentru bataia aia, dar ti-o cam meritai laughing." Poti sa te iei dupa asta sau sa o mai modifici un pic. Succes iti doresc si ureaza-i prietenei tale la multi ani din partea mea:*

Alte răspunsuri
| h3r a răspuns:

Urări pentru prietena ta, dar făcute de tine!
Spune-i ceea ce îți vine pe moment, orice îți amintește de voi.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

1. Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

2. Cu uibire de ingeras.
Cu dulceata de fluturas.
Cu miere de albina si
Cu ciocolata cea mai fina iti urezi
Cel mai dulce la multi ani

3. Un ocean de sanatate,
un munte de noroc,
Un camion cu bani,
Si un sincer:La multi ani!

Uite si site-ul de unde le-am luat:
http://www.fetesibaieti.ro/mesaje/lamultiani.php?mesaje=5&lamultiani=1

| Iosuat a răspuns (pentru SupradozaDeViseXD):

Scrie-i din inima ce gandesti scrie

| Iosuat a răspuns:

Sa ai 1 an nou fericit, 12 luni de bucurie, 53 de saptamani de fericire, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de sanatate, 525600 d minute d putere d munca si 31536000 d secunde alaturi d persoana iubita, La Multi Ani sa fii iubita