| AlbastreaCoral a întrebat:

Am si eu nevoie de niste urari de la multi ani pentru cea mai buna prietena a mea. Vreau sa fie create de voi (sa nu fie luate de pe net )si sa nu fie comice.(Vreau ceva din suflet)

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tu esti cea care trebuie sa ii scrie un mesaj din suflet, nu noi. Ce valoare are daca e facut de noi? E acelasi ca si cel luat de pe net. Ca si aici tot net e, si tot facut de altii.winking

| MskDesign a răspuns:

O urare din suflet, pentru prietena ta pe care o iubesti, o poti face doar tu.E inutil ca noi sa iti scriem un roman pentru urari de craciun, cand ea se va multumi doar cu un simplu la multi ani, spus din toata inima de prietena ei cea mai buna.

| GYGYLATINO a răspuns:

Din suflet si inima iti urez un la multi ani cu sanatate sa-ti dea Domnul cel de sus de toate Fericire si Putere si vointa mare Iti multumesc ca mi esti cea mai buna prietena (sper ca te -am ajutat multa bafta si petrecere frumoasa)

| HelloWorld00 a răspuns:

Fiind ziua ta, tu trebuie sa te simti cea mai speciala, si chiar esti! Iubirea mea pentru tine (una de prietenie) invinge toate celelalte sentimente din inima mea. Si stii de ce? Pentru ca ma gandesc la tine ca la ingerul fara aripi din universul meu!
cu placere!