| Blackcobra a întrebat:

Am nevoie repede de o urare de la multi ani pentru cea mai buna prietena. Nu as vrea chestii siropoase, tipice urarilor de la multi ani. As vrea ceva original.

Răspuns Câştigător
| ionik_4981 a răspuns:

Draga mea dulce prietena, esti o persoana minunata, si acum, ca ai implinit 15 anisori puppy dog eyes vreau sa-ti spun in primul rand ca vreau sa mai traiesti 911562225145454214 ani, si sa ramai neschimbata, Sa ramanem intotdeauna cele mai bune prietene, sa fii sanatoasa, si sa gandesti mereu asa cum o faci acum, sa nu fii influentata de nimic pentru ca toata galaxia are si va avea nevoie de tine. Pentru mine esti o persoana superextramegaultraspeciala! te pup si te iubesc o gramada big grin<

1 răspuns: