| Anastasiaa a întrebat:

am si eu o dilema. toata lumea zice "eu sunt smecher", dar ce inseamna de fapt "a fi smecher"? inseamna sa fii bazat? ca umbli cu o gasca mare? la ce se refera acest adjectiv de fapt? (Conversatii). funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

De 3x fraier si o data prost

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună.
Un om care nu se lasă păcălit, știe să iasă din încurcătură, șarlatan, viclean, etc.
Totul depinde de conjunctură.
Pa, pa.

| Anduciu a răspuns:

A fi JMecker(cu JM mare) inseamna sa ai tovarasi,sa ai euroi,sa ai bemveu, sa ai gagica, sa ai combinatii.

| Ella3133 a răspuns:

A fi bun in multe chestii :-s