| andreea156 a întrebat:

Am si eu o intrebare. am 17 ani si vreau sa ma angajez ca si secretara... Se poate din punct de vedere legal sa inchei un contract de colaborare? Eu stiam ca e posibil. dar cu noua lege a munci m-a bagat in ceata. As vrea sa stiu un raspuns sigur... este posibil? multumesc. pupici

1 răspuns:
| ingerasmotat a răspuns:

Da se poate dar sunt cateva conditii, in primul rand trebuie sa ai 18 ani apoi trebuie sa inveti sa faci sex si daca nu esti frumoasa nu te mai obosi.