| cristinuca05 a întrebat:

am si eu o intrebare.as vrea sa merg la niste cursuri de dans si pentru a slabi dar mai mult din placere.nu sunt asemenea reguli nu? adica daca sunt putin mai "dolofana"laughing nu as putea sa merg la dansuri de societate de exemplu?tonguesau ce alte dansuri in recomandati? moderne, latino. voi ce ziceti?big grin
:*fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata miscarea este buna pentru ati modela corpul, nu te lua dupa lume ca e nebuna, eu am avut un unchi care ajunsese la 145 kg si le dadea cu tifla celor ce il priveau sau comentau ceva despre persoana sa, eu zic sa incepi cu ce iti este tie mai usor nu trebuie sa-ti expui organismul din prima la presiune

| marela2002 a răspuns:

Nu nu sunt reguli pentru ca eu sunt la dansuri si sunt putin grasuta si la dansuri moderne trebuie sa mergi