| Licuriciii a întrebat:

Stie cineva in suceava vreun grup de dansatori(dansuri moderne) sau daca se fac undeva cursuri de dans modern? Detalii. (fundybatting eyelashes )

6 răspunsuri:
| mafioata_7621 a răspuns:

Eu iti zis sa mergi la Palatul Copiilor deoarece am fost si eu si te asigur ca faci dans foarte fain, si este gratis.:*. (Funda?)

| Blondutza_8123 a răspuns:

Incearca la Palatul Copiilor happy. Eu acolo am facut dansuri ceva timp.hee hee

| Blondutza_8123 a răspuns:

Eu am facut R&B. Am facut cam un an. Dar acu 3 ani. si din cate am inteles inca se mai fac dansuri. dar pretul nu stiu cat e acum. O sa incerc sa aflu mai multe detalii si iti spunwinking

| Licuriciii explică:

Cat timp ai facut si ce gen mai exact? pret?

| Licuriciii explică:

Bine.astept...merci :*

| Mitrus_Sorin_1979 a răspuns:

Poti incerca aici www.firstdance.ro