| anku_4442 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cand incepe facultatea de drept timisoara festivitatea propriu-zisa nu mai inteleg nimic sun la facultate imi spune ca pe 1 octombrie...sun in alta zi imi spune ca pe 4 octombrie.Deci cand se deschide anul scolar? nu vreau sa ajung in prima zi de curs...nu as stii in ce grupa sunt si ar fi foarte aiurea pentru mine.Pls help.:*

Răspuns Câştigător
| emma1991 a răspuns:

Buna. din cate am inteles pe 4.esti anul 1? si euhappy

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Pai din punct de vedere gradual se incepe pe 2 octombrie si dupa aia se mai sta pana vin profii, adica na... pe 5 eu am auzit

| anku_4442 explică:

Da sunt anul intai deci vom fi colegebig grin