| AnwtSsa a întrebat:

am si eu o intrebare. ce parere aveti despre liceul viilor si cum e. adica cei care sunteti acolo straight face va place?straight face| straight face

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappyeu sunt in liceul viilor si pot spune ca este un liceu bun...cu toate ca la inceput recunosc ca nu mi-a placut dar pe urma m-am acomodatlaughing. Profesorii sunt de treaba, unoeri sunt cam si exigenti.Copii sunt de treaba, acum depinde si de fiecare in parte, este distractie, este frumoshappy
Eu termin acum a 12a si sincer regret ca se termina totul asa de repedestraight face.

| CoquineNoire a răspuns:

Nicu Paleru e profesor acolo si ii invata pe liceeni cum sa bea vinul cu borcanul, ligheanul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex se pun alt gen de intrebari.

| AnwtSsa explică (pentru anonim_4396):

Am specificat [Scuze pentru cateogrie]

| StringsDown a răspuns:

Este liceu si pentru mortirolling on the floor?laughing)