| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. cum as putea sa imi conving parintii sa imi cumpere un laptop mai nou de craciun? va rog ajutati-ma ca

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai prima data te intrebi tu pe tine daca il meriti.Adica daca ai note bune, esti cuminte etc. Apoi le spui si lor ca iti doresti laptop pentru ca (enumeri chestile bune)+ca sunt reduceri de sarbatorilaughing

| Sperietoarea a răspuns:

Zile ca vrei neaparat unul si roaga-i frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci si le spui: Am ramas insarcinata! Tatal e cu 10 ani mai mare ca mine si a fost diagnoisticat ieri cu virusul A/H1N1.
Apoi le spui sa se linisteasca si ca tot ce trebuie sa faca pentru tine e sa iti ia un nenorocit de laptop care te va tine in casa mai mult decat de obicei!