| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare: cum etichetezi pe cineva intr-o fotografie pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În partea dreaptă sub poză găsești "Tag this photo". Dai click și apoi te duci pe persoana pe care vrei să o etichetezi (pe poză, săgeata se va transforma într-o cruce sau ceva de genul) și din nou click. Acum îți apare o căsuță în care vei scrie numele persoanei (sau cauți printre prietenii de pe facebook) și click pe Tag. Gata!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in partea de jos a pozei sunt mai multe aplicatii pe care le poti face pozei, printre ele gasesti si: "Tag this photo"... dai click pe el si mai intai iti va aparea o cruciulita si dai pe persoana din poza respectiva si apoi iti apare o lista cu prietenii tai su poti pune tu numele, selectezi prietenul dorit pentru etichetarea din poza apoi deasupra pozei iti va aparea:"Done tagging" dai click si asta e! Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa-pa.

| Weedlo a răspuns:

Ms mult!kiss