| LyaLiana a întrebat:

am si eu o intrebare legata de twitter! Am cont pe twitter de cateva luni dar tot nu stiu cum sa scriu ceva unei persoane dar SA APARA PE PAGINA RESPECTIVEI PERSOANE ( nu pe pagina mea.pentru ca asa stiu...adica sa vorbesc pe twitter)

1 răspuns:
| Maria_Anna_1990_kF6E a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei respective... si vei avea o caseta alba in stanga sus... Acolo poti scrie ce vrei si il vei posta pe pagina persoanei respective! Funda :*?