| anonim_4603 a întrebat:

Am o intrebare... am pagina pe twitter si nu stiu cum sa trimit cuiva un mesaj.crying daca vreau sa ii scriu unei prietene ceva
de unde dau ca sa ii scriu si sa apara pe pagina ei, desigur?
va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Bagi mesajul si apoi @numeprieten

| bonny a răspuns:

In dreapta paginii sunt mai multe optiuni si unde scrie : @numele tau dai acolo si in comment scrii:n @ si numele fetei si apoi trimhappy

| Tn a răspuns:

Pai da si tu la cieva la profil si trebuie sa scrie acolo lasa mesaj sau alceva