| TOP2010 a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare micuta.
Joaca cineva jocuri online eu unul le ador. Sunt foarte multe jocuri care le joc gen ikariam, the west, pinguinul fermier si multe altele

5 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Si eu ma joc online dar le si descarc. daca vrei site uite aici :
www.myplaycity.com (joci online si descarci)
www.zylom.com (joci online si poti descrca si juca doar 1 ora).

Răspuns utilizator avertizat
| wizopo a răspuns:

Eu ma joc pe travian, pe triburile, pe ikariam, pe Imperia Online, pe thewest, pe nostale, pe metin2 si pe gta san andreas. Toate sunt distractive si ti le recomand sa le joci.

| YellowGuy a răspuns:

Eu ma joc gladiatus

| Raul2109 a răspuns:

Eu joc www.triburile.ro! :d:d:d