| bocinaca a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.nu mi-a venit menstruatia de o luna jumatate.contact sexual nu am mai avut din decembrie...in luna ianuarie si in februarie am avut dar in martie si jumatate din aprilie nu.am simpome ma doare spatele am unele crampe ma dor ovarele. ce poate fi? o dereglare cumva? ajutati-ma.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Posibil.Dar totusi zic sa-ti cumperi un test de sarcina daca nu ai cumparat pana acum.
*Bafta!

3 răspunsuri:
| bocinaca explică:

Multumesc mult raluca/...asta ma gandeam sa si fac...numai ca exclud sarcina pentru ca. atunci cand am avut contactul sexual eram in prima zi de mentruatie deci eram infertila.dar totusi pentru linistea mea o sa-mi iau un test de sarcina

| bocinaca explică:

Oarecum mai linistit. daca aveam un contact recent si el isi dadea drumu in mine poate aveam motive serioase da asa sansele sunt aproape nule.adica dupa 3 luni daca era sa fiu insarcinata trebuia sa se vada aveam si anumite simtome dar nu am.

| bocinaca explică:

Astazi mi-am facut testul de sarcina si a iesit negativ.deci clar nu era asta si eram si sigura.asta inseamna ca e o dereglare mai urata.tongue:*