| IrinaIRIIII a întrebat:

Buna happy am si eu o intrebare...pe 3 acum ma mut in Italia....si vreau sa stiu cum sa invat limba italiana cat mai repedehappy.
Funda pentru cel mai bun comentariu :*

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am o carte Limba franceza fara profesor si am ajuns sa stiu foarte bine franceza dupa ce am citit-o, iti explica foarte bine.Cauta si tu o astfel de carte, sigur gasesti.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, este greu eu unul pricep cel mai bine de la cineva, urăsc internetul şi cărţile care te ajută în privinţa învăţării limbi, de exemplu sunt în concediu... Aici se vorbeşte Germană m-am uitat într-o carte şi n-am înţeles absolut nimic când am întâlnit o româncă am învăţăt multe cuvinte!
Aşa că depinde de la om la om eu înţeleg prin alt mod.
Sărbători fericite!

| LeahAduRose a răspuns:

Invata cele mai vorbite fraze si apoi converseaza cu oamenii.