| denisa20 a întrebat:

Am si eu o nelamurire!
Plec in vacanta peste cateva zile si as vrea sa am acces la internet.Hotelul pune la dispozitie internet wireless gratuit. Cum pot sa il folosesc? Trebuie sa conectez vreun cablu, sa am vreo parola, ceva?! Cum imi dau seama daca laptopul meu are aceasta optiune( wireless)?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| EdUaRdOo a răspuns:

Orice laptop are wirelesstongueo sa fie foarte simplu sa te conectezi.langa ceas ai conexiunile tale wireless. ii intrebi pe cei de la hotel ce nume are conexiunea si te conectezi la ea