| aluna_1325 a întrebat:

Bunahappy Am si eu o rugamintepuppy dog eyes... Ajutati-ma si pe mine cu cateva idei pentru o compunere cu titlul "Ora de inspectie" va rog dau funda!big grin
P. S: cat de urgent posibil!big grin

1 răspuns:
| pinkflower a răspuns:

Poti povesti ca, cu o saptamana inainte dirigintele tau ti-a spus ca o sa vina inspectia in scoala si ca o sa stea la ora voastra. Iar cand a venit ziua respectiva voi toti din clasa ta erati emotionati. Si spuni ca dorigintele tau a pregatiti pentru voi un concurs intre... ce ati invatat voi de exemplu personificari si epitete, si ca atyi fost doua echipe si spuni cum chema fiecare echipa.(ehipa rosie si echipa albastra ). Si spuni ce trebuia sa faci in concursul ala si dupa spuni ca echipa ta era castigat. cam atat. bafta