| Moniiikaaa a întrebat:

Am un bichon frise care are o luna si 2 saptamani. Are blana dreapta nu e deloc creata. Se increteste sau ramane dreapta? Cand l-am luat mi s-a spus ca ambii parinti sunt frise originali

1 răspuns:
| BIRDshow a răspuns:

Când sunt aşa de mici cu toții au mai mult puf decât blăniță. Dacă ambii lui părinți sunt frise, atunci ar trebui ca puiuțul să aibă blăniță mai creață. Dar asta o să vezi când o să mai crească - cam pe la 3-4 luni?