| alexxx a întrebat:

am un cont pe bitShock si am folosit un program sa imi maresc ratia dupa ce mi-am marito considerabilhappy am observat ca mi-a aparut ``karma:4`` ssi urmatoare propozitie:Transfer 10% to upload This option will transfer 10% from your download ammount to your upload ammount. Value: 4000 kp
si n-am cam inteles ce pot face cu ea?straight face

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai 4000 karma poti sa transferi 10% din cat ai downloadat spre upload. Spre exemplu, daca ai 100gb download, poti trece 10gb spre valoarea pe care o ai la upload, crescandu-ti astfel ratia.