| Luck19 a întrebat:

Hei TPU
Am probleme la un joc
Respectiv:Wolfenstein The New Order
Cand vreau sa intru in joc im scrie prostia urmatoare:
'The program can't start because cudart64_40_17.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem'

Treaba e ca am cautat mii de tutoriale gen
How to download cudart_64_40_17.dll
dar cand trebuia sa il nstalez in system 32 imi cerea o parola

Va rog sa imi dati un link de unde pot downloada prosgramu asta cudart64_40_17.dll

VREAU SA JOK WOLFENSTEIN THE NEW ORDER

FUNDA

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Link nu pot sa-ti dau, daca n-ai gasit poate nici nu este. Ai putea sa reinstalezi jocul sau sa-l iei de altundeva.

| Luck19 explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Crede-am am facut asta de 5 ori
Ti-am vazut intrebrea cu laptopul si ca TE scoate de la jocuri
Duti-l la un programator IT