| raullik007 a întrebat:

Am un kp500 si am pus pe el soft de gd510.

Telefonul nu porneste de cand am instalat softul.

Cum sa il repar fara sa il duc la service?

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Telefonul asta a fost conceput sa functioneze cu un anumit soft, implicit cu softul instalat din fabrica, spre deosebire de cele cu android/ windows/ iOS / pe care poti instala si alte versiuni ale softurilor. Fara sa te duci la service ai putea sa incerci sa instalezi iar softul pentru kp500.

| CristianCRS a răspuns:

De fapt, in cazurile astea in care faci ceva despre care nu ai nici o idee daca faci bine ce faci, sansele sa strici definitiv telefonul sunt peste 85%...