| alinuzza_1900 a întrebat:

am un laptop medion, nu ma prea pricep, am dat la proprietati pe my computer.si scrie ca medion intel(r)atom(tm), cpu n270 @ 1.60GHz,
1.60GHz, 0, 99GB RAm iar la sistem scrie microsoft windows xp home edition, version 2001, sercive pack 3, are webcam incorporat...care ma poate ajuta sa pot instala webu! cand l.am luat avea pe el sa instalez webul dar nu merge si nu stiu ce sa fac.cine ma ajuta? chiar nu ma pricep si vreau sa mearga webul.pls ajtept un mesaj...mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cauti pe net drivere pentru webcam-ul laptopului tau, scrii modelul laptopului si drivere web daca exista le downloadezi si le instalezi.simplu

7 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

S-ar putea de la windows sa fie, nici mie nu-mi merge webu.Trebuie XP normal sau service pack 1, imi da eroare ca vrea service pack 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msk frumos...am gresit este notebook nu laptop! acum o sa caut sa vad ce gasesc.,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar iti recomand cea mai buna alternativa - un soft - Driver Genius Professional.prima data iti va cere sa faci un back-up la tot ce ai, ceea ce o sa si faci, si apoi ii vei cere sa faca upload de drivere.Iti va gasi tot ce ii trebuie calculatorului/laptop-ului respectiv, in functie de componentele(piesele) pe care identifica in el.gasesti turoriale pe youtube, daca nu te descurci cu optiunea de HELP a softului (desi e explicata pe intelesul tuturor). bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai,dar iti recomand cea mai buna alternativa - un soft - Driver Genius Professional.prima data iti va cere sa faci un back-up la tot ce ai,ceea ce o sa si faci,si apoi ii vei cere sa faca upload de drivere.Iti va gasi tot ce ii trebuie calculatorului/laptop-ului respectiv,in functie de componentele(piesele) pe care identifica in el.gasesti turoriale pe youtube,daca nu te descurci cu optiunea de HELP a softului (desi e explicata pe intelesul tuturor).bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia cea mai simpla - un soft - Driver Genius Professional.prima data iti va cere sa faci un back-up la tot ce ai, ceea ce o sa si faci, s apoi ii vei cere sa faca upload de drivere.Iti va gasi tot ce ii trebuie laptop-ului tau - in privinta driver-elor, in functie de componentele(piesele) pe care identifica in el.gasesti turoriale pe youtube, daca nu te descurci cu optiunea de HELP a softului (desi e explicata pe intelesul tuturor). bafta!

| alinuzza_1900 explică:

Va multumesc frumos! pentru ''anonim'', am 20 ani, si chestia e ca nu ma prea pricep asa bine...msk frumos pentru ajutor...

| alinuzza_1900 explică:

Nu am gasit nimic...ajutati.ma va rooog