| alinuzza_1900 a întrebat:

am un laptop medion, nu ma prea pricep, am dat la proprietati pe my computer.si scrie ca medion intel(r)atom(tm), cpu n270 @ 1.60GHz,

1.60GHz, 0, 99GB RAm iar la sistem scrie microsoft windows xp home edition, version 2001, sercive pack 3, are webcam incorporat...care ma poate ajuta sa pot instala webu! cand l.am luat avea pe el sa instalez webul dar nu merge si nu stiu ce sa fac.cine ma ajuta? chiar nu ma pricep si vreau sa mearga webul.pls ajtept un mesaj...mersi

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa-l instalezi asa: Start/Control Panel/Scanners and Cameras/USB Video Devices si iti intra o fereastra de instalare Scanner and Camera Vizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi driverele de la web ...cand ai luat laptopu trebuia sa iti fi dat si niste cd-uri.Printre alea trebuie sa fie si cd de le web (de obicei e de ala mic ) si pe el trebuie sa scrie de obicei ce scrie si pe web apoi il instalezi si trebuie sa iti mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet: downlaod drivers web for (numele laptopului tau)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ***

| alinuzza_1900 explică:

Nua m nici un cd.si nici nu am cd rom---merge doar cu stick. mi. a dat niste cd.uri...cand ajung acasa am sa ma uit pe calculator ce sunt...msk frumos.