| CybergShark a întrebat:

Am un laptop super performant dar nu pot avea o rezolutie mai mare de 1366x768. Placa mea video poate suporta si o rezolutie mai mare de 1920x1080 dar macar atat sa am.Nu pot avea aceasta rezolutie nici la display nici in jocuri.
Cum pot avea rezolutia 1920x1080 sau chiar mai mare?
Si inca ceva.Cand dau la jocuri pe very high grapichs incem sa am putini FPS cand eu cred ca ar trebui sa nu am nici o problema la jocuri.Cum pot avea multi FPS?

Răspuns Câştigător
| Blendd a răspuns:

Pai daca tu stii ca leptopul tau e compatibil pentru o rezolutie mai mare el poate nu suporta decat atata cat ai tu maxim deci nai ce sa-i faci