| adyiSAMP a întrebat:

vreau sa imi iau un laptop si ma intreb pacest laptop are placa video sau aicia spune ca i se poate pune placa video.

astia sunt detaliile de la placa video:
Display si video
Diagonala: 15.6"
Rezolutie maxima: 1366x768
Tip display: LED
Placa video: Neintegrata
nVidia GeForce 710M
Memorie video(MB): 2048 dedicata

Funda

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Are placa video dedicata de 2gb.La specficatii scrie neintegrata pentru ca nu are placa video integrata in procesor ci o are dedicata care este mult mai buna decat cea integrata

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Are placa video. Daca nu ma insel asta e un Acer? Are placa video de 2GB.

| adyiSAMP explică (pentru Trynda):

Da Acer este. happy

| Garsonfane1979 a răspuns:

Da are placa video una nu chiar foarte buna in jocuri dar de ajuns as putea zice. http://bit.ly/16JuRm6