| Mikaela_4263 a întrebat:

am un LG Shine dar nu stiu cum sa pun muzica, poze de pe calculator pe telefon, sau invers.[am cablu USB]:d daca il bag in calc. si telefon nu se intampla nimicsad ajutati.ma va rog.

2 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Pai oadata cu cablul(sau cu telefonul) trebuie sa fi primit si un cd mic.doar daca instalezi ce e pe cd poti sa transferi muzica de pe calculator pe telefon si invers.

| Mikaela_4263 explică:

L-am instalat, acum am un program care se numeste Lg mobile Sync dar habar n.am cum se folosestesad