| Ramo137 a întrebat:

Am un material in lb engleza audio, de cateva minute, doresc sa il dublez in romana dar nu ma pricep foarte bine la engleza. Ma poate ajuta cineva sa imi scrie traducerea corecta va rog?
Imi puteti scrie in privat un mesaj unde sa il trimit
Dau funda

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Te voi ajuta maine, trimite-mi materialul.

| Ramo137 explică (pentru LPCTSTR):

Acum am vazut mesajul, este o inregistrare pe care doresc sa o dublez dar am probleme cu lb engleza la niste cuvinte. si nu a iesit mai nimic. O meditatie de relaxare

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Inca nu mi-ai trimis materialul

| Michaeel a răspuns:

Poți cauta pe google translate sau diferite site-uri/aplicații de traducere și îți va fi mai ușor happy

| Ramo137 explică (pentru Michaeel):

Este doar audio si nu inteleg toate cuvintele...