| anonim_4396 a întrebat:

Am un samsung u900 soul si am ceva probleme cu el... mi se restarteaza incontinu nu stiu ce sa ii mai fac, are momente cand merge dar de multe ori se restarteaza pe orice apas. oare e de la soft? mai pot face ceva cu el?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Daca nu a cazut pe jos (posibil sa se fisurat sau dezlipit ceva pe placa lui), atunci sunt probleme de soft, mergi cu el la un atelier de specialitate si vei vedea exact despre ce este vorba.