| impossible a întrebat:

am un sony ericsson k810i si nu se mai deschidecrying. in sensul ca apas pe putonul de deschidere iar ecranul se face pentru vreo 2-3 secunde alb dupa aia iar se inegreste si tot asa. ce pot sa-i facsad. ca am nevoie de el astazi... funda pentru cine chiar ma ajuta

4 răspunsuri:
| danezu87 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci! trebuie sa mergi la un service gsm si sa-l resoftezi! i-a picat softu'
bafta happy

| impossible explică:

L-am resoftat...si tot la fel face

| Alin3661 a răspuns:

Ce ai mai rezolvat cu telefonul?
de 3 zile patesc si eu la fel, am citit pe forum-uri si se pare ca este nevoie de schimbarea display-ului + resoftare...

| impossible explică (pentru Alin3661):

Pai l-am resoftat cu un program de pe site-ul lor si a mers pana inainte de craciun de atunci insa nu se mai deschide deloc:d