| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon lg kp502 si nu merge sa bag muzica din calculator in telefon si nici poze din telefon in pc.am instalat programul ala lg pc suite 2 si tot nu merge. ce as putea face? multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Cumpara un bluetooth sub forma de usb.Iti da un cd de instalare si il vei instala super usor.Este mult mai eficient si se misca repede.(imposibil sa nu mearga). Acel bluetooth(usb)costa in jur de 50 ron. Sper ca te-am ajutat.baftahappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si bluetooth! dar nu mi-a dat nici un cd la el, am doar un cd pe care l-am primit cand am cumparat tel, ala cu pc suite 2.atat!:-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am si eu aceiasi problema la telefon si e acelasi model. Si mai am o intrebare dc sa imi mai cumpar blutooth dc mia mai dat cd ala daca nu am ce face cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Am si eu un telefol LG kp500 si nu merge sa bag anumite lucruri de pe PC in tel.Cand conectez tele la PC se blocheaza. Ce pot sa fac? multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimule...cd-ul dat la cumpararea telefonului este pentru ati instala programul prin care iti poti transfera date din pc in tel si invers.instaleaza programult LG PC SUITE de pe acel CD si o sa mearga, nu va merge din prima, tb sa astepti cateva zile.