| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Mi.am luat nokia 5530 xpressmusic. Am instalat cd. ul pentru usb, insa nu ma descurc sa pun melodii si poze pe telefon. M.ar putea ajuta cineva?happy Mentionez ca programul de usb se numeste Nokia Ovi Suite. Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Buna.Am si eu Nokia 5530 XM din februarie si la inceput nu m`am prea descurcat cu el.Tot ce trebuie sa faci e sa dai clic dreapta pe melodie si sa apesi pe Transfer pentru 5530 dar cand bagi usb`ul in telefon apasa pe ecran la transfer de masa, iar la imagini dai la transfer imagine

1 răspuns:
| pushtoaik20 a răspuns:

Exista doua programe de conectivitate: Nokia ovi si Nokia PC suite. dezinstaleaza ovi-ul, iar pe celalalt il gasesti aici http://mea.nokia.com/support/download-software/main/download al 2 lea buton de download :)