| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon samsung galaxy mini si mereu cand trimit un mesaj imi vine raport livrare.cum fac sa nu mai apara? am intrat la setari dar nu am setari mesagerie ca la alte tel.nu gasesc. ce trebuie sa fac? fundita.multumesc

1 răspuns:
| CosminCSM00 a răspuns:

Mai cauta sau daca nu gasesti deloc, du-te la un magayin Vodafone si ii spui ce prolema ai si te reyolva. eu am patit tot cu sms+urile nu mai se trimiteau si nu mi+a luat nici un ban