| Delyaa a întrebat:

am vazut acum o saptamana doua, pe kanal D un film ff fain! nu mai tin minte cum se numea. poate imi spuneti voi.era vorba despre 2 fete de la liceu care publicau ziarul scolii si puneau pe prima pagina persoanele marete, enervante etc.nul l-ai gasesc dar cred ca era"...nu stiu cum.la liceu"un fel de ziariste la liceu.sau asa ceva! plizzz ziceti-mi cum se numeste filmul! am nevoie urgenta

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Campus Confidential(Presa face legea sau, cum a fost pe Kanal D, Secrete la liceu) http://www.kanald.ro/filme/Secrete-la-liceu/