| VoiceWithin a întrebat:

am vazut ca saptamana trecuta la gazeta sporturilor s-a dat cu ochelari 3D, eu fiind fata nu cumpar asa ceva, dar varul meu m-a anunta ieri de revista, si cand ma duc azi la magazine sa intreb. nimic totul s-a vandut repede. Intrebarea mea este : se mai da ziarul cu ochelari 3D?, vreau sa stiu si cand apare, lunar saptamanar sau zilnic? si pe ce data Funda pe tava!
big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.gsp.ro/......97680.html
Asta e de pe data de 9 iulie. Până acum s-a dat vinerea. Dacă se postează un anunţ pe site-ul lor că se va continua ai să ştii. Oricum ediţia următoare apare vineri. Cumpăr-o şi ai să vezi dacă are sau nu ochelari 3D. Baftă!