| facutdingreseala a întrebat:

Buna...am vazut ceva ce chiar m-a ingrozit. Este vorba despre renumitul Justin Biber.Am vazut chiar pe TPU multe intrebari in care oamenii isi exprima ura pe el.In primul rand el este un baiat nevinovat care vrea sa faca ceva cu viata lui iar uni il vorbesc de rau pentru ca nu au o viata atat de interesanta si se apuca sa o comenteza pe a altuia.Nu spun acest lucru pentru ca imi place dar lasati omul in place.Nu va obliga sa il placeti, si mai ales are si voce buna este si un baiat bun iar (in special baietii) suneti gelosi ca atrege multe fete? Nu nu este gay este cineva care vrea sa isi atinga un scop cu ce va deranjeaza pe voi? Nu vreau sa ma imaginez in locul lui. El a fost un baiat care canta pe strada pentru a isi ajuta familia saraca. Familia sa a strans bani pentru al timite la X Factor (sau ma rog ceva de genu) unde a fost descoperit drept un baiat talentat. Mie nu mi se pare fitos chiar deloc deoarece isi surprinde mereu fanii. Un mic exemplu... unchiul meu sta in Canada si impreuna cu niste prietene care au venit cu mine in vizita trimiteam mereu mesaje pe blog etc..Ne-am inscris la un concurs numit Proactiv (un concurs pentru a trimite vedete in vizita ) Dar am fost respinse sad Iar cadoul de ziua mea ca de aceea plecasem in Canada cu prietenii a fost o mica petrecere la un restaurant. Deoarece scriem tot ce mi se intampla pe blog Justin si-a facut timp pentru mine si a venit a fost cea mai fericita zi din viata. Nu imi pasa ca ma credeti sau nu dar eu va spun sa il lasati in pace si Go GET A LIFE!
Inainte de aceasta intamplare (inainte de a veni la petrecere) il credeam un nesimtit deoarece ne respinse...

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin-asta nu-i chiar asa nevinovat: a facut in asa fel incat acum toti pustanii normali arata ca niste gay.Si a facut ca pustoaicele care se cred Selena Gomez sa fie innebunite dupa cate un Justin Bieber Wannabe.
Anyway, tu ai vrut sa te lauzi ca ai fost in Canada si ca ai participat nu-stiu-unde? Scuza-ma, dar n-am prea prins ideea...trebuia sa te felicit, sa te invidiez? Oricum, mai slabiti-l pe Justin, nu e vreun semizeu...

Răspuns utilizator avertizat
| facutdingreseala explică (pentru anonim_4396):

Eu mi-am spus parerea tu nu ai decat sa crezi ce vrei. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raupe):

Si de ce ar trebui sa-ti dau tie explicatii? Poate am vazut, poate nu...

Răspuns utilizator avertizat
| facutdingreseala explică (pentru anonim_4396):

Apropo, ti-ai facut acest cont sa arati lumii ce tare esti sau ce? treaba mea ce am facut si la ce am participat daca nu iti convine de ce naiba ai mai raspuns sa arati ca este asa smechera? By the way ( tu esti un exemplu al acestor oameni) Te crezi vedeta lumii de te pui in gura cu toti? Nu mai comenta daca nu aduci un folos. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru facutdingreseala):

Comentez cand vreau, cum vreau si la cine vreau.Nu-ti convine, da-mi ignore.
P.S.:Rade ciob de oala sparta, uita-te la tine mai intai...nu-ti mai incapi in piele de fite! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raupe):

Atunci nu te mai baga si tu in seama cu intrebari stupide care nu te privesc.

Răspuns utilizator avertizat
| facutdingreseala explică (pentru anonim_4396):

Eu am fite mi si pare mie sau tu nu sti sa citesti esti genul ala de copil cu mofturi si nu am de gand sa ma cobor la nivelul tau de capacitate josnica fetita suntem 2 contra unu mai ai ceva de comentat? Esti deja patetica te dai si tu mare ca ai cautat pe Google un proverb vezi-ti de viata ta tongue ca eu una imivad de-a mea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru facutdingreseala):

De unde stii tu ce gen sunt eu? Ma cunosti? Si de unde puii mei stii tu ca eu sunt un copil? Cica "suntem 2 contra unu", da' unde dracu' te crezi? Si mi se rupe mie ca sunteti 2 impotriva mea, puteti sa fiti 100 impotriva mea, tot ma duce mintea mai mult ca pe voi toti la un loc.
Si mie nu mi se pare ca-ti vezi de viata ta, vad ca te bagi in seama ca retardatul/retardata si mai si comentezi mult, prost si neintrebat.Eu nu-mi puneam mintea cu retardati ca tine, dar fitele astea de vedeta ma enerveaza.Asa ca nu-mi veni mie cu impresii si mai lucreaza la replicile astea cu care vrei tu sa pari destept (sau desteapta), ca nu-ti iese!

| vedetamuziciiana a răspuns:

100% Adevarat!

| facutdingreseala explică (pentru vedetamuziciiana):

Ma bucur ca esti de acord happy

| vedetamuziciiana a răspuns (pentru facutdingreseala):

Normal:X Eu nu mor dupa Justin, dar canta foarte frumos si nu arata ca un gay...cum spun altii whistling Are talentul pe care voi care nu sunteti de acord il invidiati si nu e frumos. Fiecare are un rost in viata si un talent. Al lui a fost sa cante sub lumina reflectuarelor. Nu-l mai invidiati!