| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am vazut deseori cand ma plimbam alti copii care aveau un fel de casti colorate mai mari care le tineau in jurul gatului, exact ca asta care le folosim cand ascultam muzica la calculator sau vorbim pe mess.Eu nu am vazut sa aiba fire.
Acum intrebarea mea este:cum se numesc castile astea fara fire si cam cat ar costa? Multumesc mult, dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| MariusCs a răspuns:

Sunt casti normale, numai ca sunt inalambrice si funccioneaza prin bloothot sau wifi. Pretul ar fi de la 30 € in sus.

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Gasesti la Media Galaxy si in general in magazinele mari de IT. Succes!