| FantomaTurcoaz a întrebat:

Am vzut pe net ca au aparut vol. 2 si 3 din insemnarile unei pustoaice! Imi spuneti daca a aparut si in Romania? Sau daca nu cand apare?

4 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Nu cumva ai vazut volumele 1 si 2?
Eu stiu ca ieri, 30 martie a fost lansarea de la Diverta si de aceea mi le-am luat. Dar, a aparut si volumul 3?

| DoraDora17 a răspuns:

Da, asa este, si eu vreau sa mi le cumpar, dar nu le-am gasit NICAIERI! Le mai caut, sper sa le gasesti si tu.

| forzasteaua a răspuns:

Da,au aparut.i le-am cumparat de Craciun verisoarei mele.le gasesti in librarii, dar mi se pare ca eu le-am luat din Cora.thinking merita sa incerci intr-o librarie mai mare.gen Diverta sau la targurile de carte.

| DidiBibi a răspuns:

Volumul 2 a aparut sigur dar volumul 3 nu a aparut inca