| Elena97M a întrebat:

Am Yahoo Messenger 10 de 2 luni iar la Y! Updates nu imi apare nimic. L`am dezinstalat si instalat iar dar nimic straight face. E vreo problema? Ce as putea face sa`mi apara Y! Updates? sad Multumesc. :*

2 răspunsuri:
| Just Kiddin' a răspuns:

Cand intri pe coloana cu y! updates ai o sageata in jos: daca apesi pe ea, apare customize updates si acolo alegi tu big grin

Sper ca te-am ajutat!

| irinaeu a răspuns:

Ai putea sa-l rezinstalezi yahoo messenger si sa incerci din nou! Poate merge!