| Craiovamax a întrebat:

Buna ziua la toata lumea happy Am si eu o problema, de 1 ora tot incerc sa intru pe messenger si nu reusesc.Imi apare un Tab cu Yahoo Messenger Troubleshooter.Am dezinstalat messenger-ul, l-am instalat din nou, l-am sters mess-ul, am instalat versiune mai noua, dar tot nu merge. Internetul merge foarte bine, deci nu vad care ar putea fi problema. Daca are careva vreo solutie l-as ruga sa ma ajute si pe mine happy Cel care ma ajuta primeste o funda.

1 răspuns:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

laughing Te'ai gandit ca greseti parola? Mai bine ne'ai spune exact ce scrie acolo in eroare.cumva " Sign Im Problem - Incorect Password"