| Arodonym a întrebat:

Buna!
Are cineva cont pe "Lady Popular"? este site gratuit? sau nu? jocurilesunt cu plata faceti-ma sa inteleg am tradus termenii si conditiile si pare cu plata jocurile.Multumesc

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu este cu plata, este un site gratuit. Platesti doar daca activezi "Premium ", deci tu doar te joci si nu scrii nici un numar promo la inregistrare si atunci nu platesti nimic, draga. In rest, nu, nu trebuie sa platesti nimic, nu-ti face griji.
Mai nou a aparut sa iti faci si un card de credit, dar tu sa nu iti faci nimic din ce iti da ei sa activezi sau sa scrii coduri, etc. Eu am de cateva luni si nu platesc nimic. Eu nu am cont sa iti dau, dar are o prietena care nu-l mai foloseste si ti-l pot da cu cea mai mare placere. Daca mai vrei, da-mi un mesaj privat cu raspunsul si eu ti-l trimit.

2 răspunsuri:
| Arodonym explică:

Multumesc pentru raspuns... Ti-am dat fundita...

| Arodonym explică:

Multumesc pentru raspuns... Ti-am dat fundita