| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Poti sa iti faci un site cu un joc cum e lady popular? Daca da, cum? Este gratuit? multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Incubus a răspuns:

Scuze

5 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Ce sa fie gratuit site-ul sau mentinerea lui pe piata (virtuala)
e afla ca nici o varianta nu este gratuita, voi chiar credeti ca este floare la ureche sa construiesti asa ceva sau ca oricine se trezeste peste noapte poate sa isi faca un site cu jocuri cu chat sau alte chesti din astea si culmea sa mai fie si popular, cati ani ai? deja eu unul m-am plictisit de astfel de "doritori"(sunt unii care vor site ca TPU si culmea sa fie si popular)mai bine incearca si tu si incepi cu un blog ceva nu direct cu site ca astfel de chesti costa si nu putin

| Incubus a răspuns:

Dar funda de ce? ca mi-am cerut scuze sau ca te-am "ciufulit" inainte(atrag atentia ca am folosit ghilimele)

| ღβ3b3LuSa explică:

Am intrebat doar.Nu trebuie sa procedezi chiar asa:-s

| ღβ3b3LuSa explică:

Nu-i nimic.

| ღβ3b3LuSa explică:

Scz vroiam sa dau funda la celalalt raspuns...